Strona główna
LEGENDARNY LADY PANK W MIĘDZYRZECU

LEGENDARNY LADY PANK W MIĘDZYRZECU


Tegoroczne Dni Międzyrzeca obfitowały w mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Największą z nich był sobotni koncert zespołu Lady Pank, który przyciągnął tłumy fanów do parku Potockich.


Więcej informacji

Slide item 6
CZYTAJĄ, I TO JAK!

CZYTAJĄ, I TO JAK!


1 czerwca uczniowie międzyrzeckich szkół wraz z nauczycielami tłumnie zgromadzili się na placu Jana Pawła II, by wziąć udział w akcji „Jak nie czytam jak czytam”.


Więcej informacji

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU


Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.


Więcej informacji

3 MAJA. UROCZYSTOŚCI W MIĘDZYRZECU

3 MAJA. UROCZYSTOŚCI W MIĘDZYRZECU


Tegoroczne uroczystości upamiętniające 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja odbyły się w strugach deszczu. Mimo to wzięło w nich udział wielu mieszkańców miasta.


Więcej informacji

parkomat

 

Opłaty pobierane są tylko w dni robocze (poniedziałek- piątek) w godz. 8.00-16.00. W dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy) postój jest bezpłatny.

Za  najkrótszy (24 minutowy) czas postoju trzeba uiścić opłatę w wysokości 40 groszy. Stawka za pierwszą godzinę postoju wynosi 1,00 zł, za drugą - 1,20 zł, za trzecią - 1,40 zł. Czwarta i każda następna kosztuje 1,00 zł. Opłata naliczana jest proporcjonalnie do czasu postoju. Przykładowo za 1,5 godzinny czas parkowania należy zapłacić 1, 60 zł (1,00 zł za pierwszą godzinę i 60 gr czyli połowę stawki za drugą godzinę).

Chętni za 200 zł mogą wykupić miesięczną opłatę abonamentową. Należy pamiętać, że automaty nie wydają reszty.

Parkomaty są zamontowane w trzech dostępnych miejscach: przy sklepach Witaminka, Oleńka oraz obok telebimu. Ich obsługa nie jest skomplikowana, ponadto na każdym urządzeniu znajduje się instrukcja. Należności parkingowe trzeba uiszczać z góry, a dowód wpłaty włożyć za przednią szybę auta. Brak biletu parkingowego będzie skutkował dodatkową opłatą w wysokości 50 zł.

 

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp