Strona główna
Slide item 6
Slide item 7
KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!


Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.


Więcej informacji

3 MAJA. UROCZYSTOŚCI W MIĘDZYRZECU

3 MAJA. UROCZYSTOŚCI W MIĘDZYRZECU


Tegoroczne uroczystości upamiętniające 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja odbyły się w strugach deszczu. Mimo to wzięło w nich udział wielu mieszkańców miasta.


Więcej informacji

Slide item 5
DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA


24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.


Więcej informacji

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE


Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.


Więcej informacji

 

POPZ logotypy2

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskim w terminie do dnia 10 czerwca 2016r. wydaje skierowania dla osób chętnych, uprawnionych do udziału w Programie Pomocy Żywnościowej w 2016 roku, z terenu miasta Międzyrzec Podlaski. Działanie realizowane jest w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym – Podprogram 2016.

 

Pomoc żywnościowa, w postaci paczki żywnościowej może być przekazywana do osób najbardziej potrzebujących, tj.:osób i rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, spełniających kryteria określone w art.7 ustawy o pomocy społecznej i których dochód nie przekracza 150% kryterium dochodowego uprawniającego do skorzystania z pomocy społecznej (tj. 951 zł dla osoby samotnie gospodarującej i 771 zł dla osoby w rodzinie), na podstawie skierowania wystawionego przez pracownika socjalnego w OPS.

W tym celu należy w terminie do dnia 10 czerwca 2016r. zgłosić się do pracownika socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskim ul. Piłsudskiego 6, złożyć deklaracje o wyrażeniu zgody na udział w programie pomocy żywnościowej oraz oświadczenie o dochodach rodziny. Informacji na temat Programu udziela MOPS pod numerem telefonu (83) 371 78 03.

 

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

w Międzyrzecu Podlaskim

 

OGŁOSZENIA

Więcej w kategorii: Ogłoszenia   

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp

  

               

       herb um   

 

Miasto Międzyrzec Podlaski,

ul. Pocztowa 8, 21-560 Międzyrzec Podlaski 

tel. 83 372 62 10