0
0
0
s2smodern

10 medali i szóste miejsce w klasyfikacji medalowej to dorobek klubu Narwal w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Wieloboju Pływackim. Zawody odbyły się w sobotę 29 stycznia na Aqua Lublin. KS Narwal reprezentowało 4 zawodników. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych 13-14 lat, 15-16 i Open.

Łącznie w imprezie wystartowało prawie 200 zawodniczek i zawodników z 19 klubów. Nasi pływacy zdobyli 10 medali: 3 złote, 5 srebrnych i 2 brązowe.
Filip Pocztarski zdobył 3 x I miejsce na dystansie 50,100 i 200 m st. dowolnym ( kat. 13-14 lat ). W starcie na 50 m st. dow. popłynął z czasem: 0;24,93, co daje mu 1 miejsce w rankingu Juniorów 14 - letnich na tym dystansie w Polsce. Franciszek Korulczyk wywalczył 3 x II miejsce na dystansie 50 i 100 m st. dow. i 100 m st. grzbietowym (kat. 15-16 lat), a Wiktor Mironiuk 2x II miejsce na 50 m st. grzb. (kat. 15-16 lat i kat.OPEN) i 2 x III miejsce na 100 i 200 m st. grzb. (kat. 15-16 lat). W zawodach po raz pierwszy wziął udział także Krystian Kociński (13 lat), który uzyskał na nich swoje nowe rekordy życiowe.