KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

Trwa rekrutacja do Żłobka Miejskiego w Międzyrzecu Podlaskim na rok szkolny 2017/2018. Do placówki zostaną przyjęte dzieci, które 1 września  będą miały ukończone 20 tygodni życia.

Dzieci, które aktualnie korzystają ze żłobka, kontynuują pobyt  w roku szkolnym 2017/2018 na podstawie „Karty zgłoszenia dziecka do Żłobka – Kontynuacja”. Wnioski, które zostaną złożone po terminie tj. 28 kwietnia 2017 r. nie będą rozpatrywane. Lista przyjętych maluchów  zostanie podana do publicznej wiadomości 22 maja. Do 30 czerwca rodzice będą mieli czas na dostarczenie zaświadczenia lekarskiego i podpisanie umowy z placówką. Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00, tel. 660 390 471.

Więcej w kategorii: Ogłoszenia

herb um