Trwa rekrutacja do Żłobka Miejskiego w Międzyrzecu Podlaskim na rok szkolny 2017/2018. Do placówki zostaną przyjęte dzieci, które 1 września  będą miały ukończone 20 tygodni życia.

Dzieci, które aktualnie korzystają ze żłobka, kontynuują pobyt  w roku szkolnym 2017/2018 na podstawie „Karty zgłoszenia dziecka do Żłobka – Kontynuacja”. Wnioski, które zostaną złożone po terminie tj. 28 kwietnia 2017 r. nie będą rozpatrywane. Lista przyjętych maluchów  zostanie podana do publicznej wiadomości 22 maja. Do 30 czerwca rodzice będą mieli czas na dostarczenie zaświadczenia lekarskiego i podpisanie umowy z placówką. Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00, tel. 660 390 471.