Strona główna
POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA


Już we wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej ścieżki rowerowej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki temu miłośnicy dwóch kółek zyskają dogodny dojazd do ul. Rudnickiej.


Więcej informacji

LEGENDARNY LADY PANK W MIĘDZYRZECU

LEGENDARNY LADY PANK W MIĘDZYRZECU


Tegoroczne Dni Międzyrzeca obfitowały w mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Największą z nich był sobotni koncert zespołu Lady Pank, który przyciągnął tłumy fanów do parku Potockich.


Więcej informacji

Slide item 6
CZYTAJĄ, I TO JAK!

CZYTAJĄ, I TO JAK!


1 czerwca uczniowie międzyrzeckich szkół wraz z nauczycielami tłumnie zgromadzili się na placu Jana Pawła II, by wziąć udział w akcji „Jak nie czytam jak czytam”.


Więcej informacji

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU


Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.


Więcej informacji

Trwa rekrutacja do Żłobka Miejskiego w Międzyrzecu Podlaskim na rok szkolny 2017/2018. Do placówki zostaną przyjęte dzieci, które 1 września  będą miały ukończone 20 tygodni życia.

Dzieci, które aktualnie korzystają ze żłobka, kontynuują pobyt  w roku szkolnym 2017/2018 na podstawie „Karty zgłoszenia dziecka do Żłobka – Kontynuacja”. Wnioski, które zostaną złożone po terminie tj. 28 kwietnia 2017 r. nie będą rozpatrywane. Lista przyjętych maluchów  zostanie podana do publicznej wiadomości 22 maja. Do 30 czerwca rodzice będą mieli czas na dostarczenie zaświadczenia lekarskiego i podpisanie umowy z placówką. Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00, tel. 660 390 471.

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp