Strona główna
Slide item 6
Slide item 7
KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!


Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.


Więcej informacji

3 MAJA. UROCZYSTOŚCI W MIĘDZYRZECU

3 MAJA. UROCZYSTOŚCI W MIĘDZYRZECU


Tegoroczne uroczystości upamiętniające 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja odbyły się w strugach deszczu. Mimo to wzięło w nich udział wielu mieszkańców miasta.


Więcej informacji

Slide item 5
DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA


24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.


Więcej informacji

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE


Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.


Więcej informacji

Trwa rekrutacja do Żłobka Miejskiego w Międzyrzecu Podlaskim na rok szkolny 2017/2018. Do placówki zostaną przyjęte dzieci, które 1 września  będą miały ukończone 20 tygodni życia.

Dzieci, które aktualnie korzystają ze żłobka, kontynuują pobyt  w roku szkolnym 2017/2018 na podstawie „Karty zgłoszenia dziecka do Żłobka – Kontynuacja”. Wnioski, które zostaną złożone po terminie tj. 28 kwietnia 2017 r. nie będą rozpatrywane. Lista przyjętych maluchów  zostanie podana do publicznej wiadomości 22 maja. Do 30 czerwca rodzice będą mieli czas na dostarczenie zaświadczenia lekarskiego i podpisanie umowy z placówką. Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00, tel. 660 390 471.

OGŁOSZENIA

Więcej w kategorii: Ogłoszenia   

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp

  

               

       herb um   

 

Miasto Międzyrzec Podlaski,

ul. Pocztowa 8, 21-560 Międzyrzec Podlaski 

tel. 83 372 62 10