Strona główna
POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA


Już we wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej ścieżki rowerowej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki temu miłośnicy dwóch kółek zyskają dogodny dojazd do ul. Rudnickiej.


Więcej informacji

LEGENDARNY LADY PANK W MIĘDZYRZECU

LEGENDARNY LADY PANK W MIĘDZYRZECU


Tegoroczne Dni Międzyrzeca obfitowały w mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Największą z nich był sobotni koncert zespołu Lady Pank, który przyciągnął tłumy fanów do parku Potockich.


Więcej informacji

Slide item 6
CZYTAJĄ, I TO JAK!

CZYTAJĄ, I TO JAK!


1 czerwca uczniowie międzyrzeckich szkół wraz z nauczycielami tłumnie zgromadzili się na placu Jana Pawła II, by wziąć udział w akcji „Jak nie czytam jak czytam”.


Więcej informacji

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU


Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.


Więcej informacji

Lokalny Punkt Informacyjny zaprasza na spotkania osoby, które planują rozpocząć działalność gospodarczą przy wsparciu Funduszy Europejskich. Odbędą się one 3 i 10 marca w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 14 w sali audiowizualnej nr 8. Wezmą w nich udział przedstawiciele firm i instytucji dysponujący w najbliższym czasie takimi funduszami, w związku z tym każdy uczestnik będzie mógł zadać szczegółowe pytania bezpośrednio organizatorom konkursów. Zainteresowani tematem mogą zgłaszać się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie - (83) 343 58 44 lub osobiście.

Program spotkań – 3.03.2017 r i 10.03. 2017 r.

9.45 – 10.00   Rejestracja uczestników

10.00 – 10.15  Przedstawienie oferty sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

10.15 – 10.30  Szkolenia i staże dla osób pozostających bez pracy finansowane ze środków europejskich

10.30 – 12.00  Oferta podmiotów posiadających dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej

12.00 – 12.15  Przerwa kawowa

12.15 – 12.45  Możliwości wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ,,Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej’’

12.45 – 13.00  Sesja pytań i odpowiedzi, konsultacje indywidualne

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp