Warto wiedzieć

fp                                         bip     fb

Do 31 marca można typować kandydatów do honorowego tytułu „Międzyrzeczanin Roku”.

Pretendentów do tytułu mogą zgłaszać organizacje, instytucje oraz każda pełnoletnia osoba. Nominację należy udokumentować listą z 25 podpisami dorosłych osób. Kandydat musi być mieszkańcem Międzyrzeca Podlaskiego. Ponadto ma to być osoba, która w 2016 roku wyróżniła się swoją postawą lub działalnością w jakiejkolwiek dziedzinie życia, szczególną aktywnością społeczną lub zawodową, wspierała rozwój i promocję miasta, przyczyniła się do kształtowania pozytywnego wizerunku miasta oraz ma nieposzlakowaną opinię i cieszy się zaufaniem oraz szacunkiem otoczenia.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy złożyć osobiście  w sekretariacie Urzędu Miasta (ul. Pocztowa 8) lub przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin nadawania honorowego tytułu „Międzyrzeczanin Roku”

Zgłoszenie o nadanie honorowego tytułu „Międzyrzeczan Roku”