Do 31 marca można typować kandydatów do honorowego tytułu „Międzyrzeczanin Roku”.

Pretendentów do tytułu mogą zgłaszać organizacje, instytucje oraz każda pełnoletnia osoba. Nominację należy udokumentować listą z 25 podpisami dorosłych osób. Kandydat musi być mieszkańcem Międzyrzeca Podlaskiego. Ponadto ma to być osoba, która w 2016 roku wyróżniła się swoją postawą lub działalnością w jakiejkolwiek dziedzinie życia, szczególną aktywnością społeczną lub zawodową, wspierała rozwój i promocję miasta, przyczyniła się do kształtowania pozytywnego wizerunku miasta oraz ma nieposzlakowaną opinię i cieszy się zaufaniem oraz szacunkiem otoczenia.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy złożyć osobiście  w sekretariacie Urzędu Miasta (ul. Pocztowa 8) lub przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin nadawania honorowego tytułu „Międzyrzeczanin Roku”

Zgłoszenie o nadanie honorowego tytułu „Międzyrzeczan Roku”