Strona główna
POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA


Już we wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej ścieżki rowerowej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki temu miłośnicy dwóch kółek zyskają dogodny dojazd do ul. Rudnickiej.


Więcej informacji

LEGENDARNY LADY PANK W MIĘDZYRZECU

LEGENDARNY LADY PANK W MIĘDZYRZECU


Tegoroczne Dni Międzyrzeca obfitowały w mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Największą z nich był sobotni koncert zespołu Lady Pank, który przyciągnął tłumy fanów do parku Potockich.


Więcej informacji

Slide item 6
CZYTAJĄ, I TO JAK!

CZYTAJĄ, I TO JAK!


1 czerwca uczniowie międzyrzeckich szkół wraz z nauczycielami tłumnie zgromadzili się na placu Jana Pawła II, by wziąć udział w akcji „Jak nie czytam jak czytam”.


Więcej informacji

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU


Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.


Więcej informacji

 

U W A G A !

Informacja dla hodowców trzody chlewnej

W związku z kolejnymi przypadkami wystąpienia na terenie powiatu bialskiego ognisk afrykańskiego pomoru świń (ASF), oraz możliwością rozszerzenia granic obszarów objętych restrykcjami, zwracam się do Państwa o rozważenie jak najszybszej sprzedaży świń znajdujących się w Waszym posiadaniu lub dokonania ich uboju na użytek własny.

Jednocześnie przypominam o konieczności przestrzegania przepisów prawa obowiązujących w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt, a także zdrowia zwierząt oraz zwalczania chorób zakaźnych zwierząt.

Link do filmu edukacyjnego pt. "Afrykański pomór świń - zasady ochrony świń przed chorobą":

Burmistrz Miasta

Międzyrzec Podlaski

 

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp