DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

W związku z potencjalnym zagrożeniem spowodowanym przez niekorzystne warunki atmosferyczne - silne wiatry i intensywne opady deszczu Burmistrz Miasta Zbigniew Kot zwraca się do mieszkańców o dokonanie przeglądu drzewostanów rosnących na Państwa nieruchomościach, a w szczególności rosnących w pasach dróg i ciągów komunikacyjnych.

Wcześniejsza reakcja i usunięcie występującego zagrożenia pozwoli na uniknięcie niebezpiecznych zdarzeń, a w konsekwencji ofiar lub poszkodowanych.