DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

Ustaliliśmy terminy dyżurów w międzyrzeckich przedszkolach. W lipcu i sierpniu czynne będą dwie placówki: Samorządowe Przedszkole nr 4 i Samorządowe Przedszkole nr 2.

• w dniach  27.06-22.07.2016  - dyżur będzie pełniło Samorządowe Przedszkole nr 4, ul. Wita Stwosza 1
  • w dniach  25.07-19.08.2016  - Przedszkole Samorządowe  nr 2, ul. Przedszkolna 2
  • w dniach 27.06.-01.07.2016 będzie czynne Przedszkole Specjalne nr 1 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, ul. Leśna 2A

Zapisy prowadzone są w przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko.