KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

ceidg

UWAGA!

W związku ze zmianą ustawy z dn. 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz.U.2015 r., poz. 584, z późn. zm.) informuję, że z dniem 19 maja 2016 r.zmienia się DRUK WNIOSKU o wpis do Centralnej Ewidencji
i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

Dotychczas przygotowane wnioski anonimowe należy złożyć i podpisać  w Urzędzie Miasta najpóźniej do 18 maja 2016 r. ( po tym terminie wnioski  zostaną usunięte z systemu).

Należy pamiętać, że datą złożenia wniosku jest dzień jego podpisania w urzędzie.

Proszę o składanie od dnia 19 maja 2016 r. wniosków o wpis do CEIDG na nowym druku.

Nowy druk wniosku o wpis do CEIDG

Burmistrz Miasta

Zbigniew Kot