Strona główna
Slide item 6
Slide item 7
KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!


Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.


Więcej informacji

3 MAJA. UROCZYSTOŚCI W MIĘDZYRZECU

3 MAJA. UROCZYSTOŚCI W MIĘDZYRZECU


Tegoroczne uroczystości upamiętniające 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja odbyły się w strugach deszczu. Mimo to wzięło w nich udział wielu mieszkańców miasta.


Więcej informacji

Slide item 5
DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA


24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.


Więcej informacji

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE


Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.


Więcej informacji

0
0
0
s2smodern

mm15.0317

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim zwyciężyli w konkursie matematycznym „KRASZ-MISTRZOWIE MATEMATYKI”, orgaznizowanym przez I LO im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej. Karolina Borkowska i Rafał Stepulak bezbłędnie rozwiązali wszystkie zadania.

Uczniowie zwyciężyli w eliminacjach szkolnych i 27 lutego reprezentowali międzyrzeckie gimnazjum w etapie finałowym. Wzięło w nim udział 10 dwuosobowych zespołów, m.in. z Białej Podlaskiej, Terespola, Jelnicy i Rogoźnicy. Pierwsza część konkursu polegała na rozwiązaniu 6 zadań zamkniętych. W drugiej części drużyny rozwiązywały pięć zadań otwartych o zróżnicowanym stopniu trudności. Uczniowie „jedynki” zajęli I miejsce, nie popełniając żadnego błędu. W dowód uznania otrzymali puchar dyrektora I LO im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej oraz dyplomy, książki i drobne upominki. Dyrektor szkoły pogratulował młodzieży ogromnej wiedzy z „królowej nauk”.

Karolina Borkowska i Rafał Stepulak są także laureatami ogólnopolskiego konkursu OLIMPUS z fizyki, zaś Karolina jest finalistką konkursów przedmiotowych z fizyki i języka polskiego.

OGŁOSZENIA

Więcej w kategorii: Ogłoszenia   

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp

  

               

       herb um   

 

Miasto Międzyrzec Podlaski,

ul. Pocztowa 8, 21-560 Międzyrzec Podlaski 

tel. 83 372 62 10