Strona główna
POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA


Już we wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej ścieżki rowerowej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki temu miłośnicy dwóch kółek zyskają dogodny dojazd do ul. Rudnickiej.


Więcej informacji

LEGENDARNY LADY PANK W MIĘDZYRZECU

LEGENDARNY LADY PANK W MIĘDZYRZECU


Tegoroczne Dni Międzyrzeca obfitowały w mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Największą z nich był sobotni koncert zespołu Lady Pank, który przyciągnął tłumy fanów do parku Potockich.


Więcej informacji

Slide item 6
CZYTAJĄ, I TO JAK!

CZYTAJĄ, I TO JAK!


1 czerwca uczniowie międzyrzeckich szkół wraz z nauczycielami tłumnie zgromadzili się na placu Jana Pawła II, by wziąć udział w akcji „Jak nie czytam jak czytam”.


Więcej informacji

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU


Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.


Więcej informacji

0
0
0
s2smodern

mm15.0317

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim zwyciężyli w konkursie matematycznym „KRASZ-MISTRZOWIE MATEMATYKI”, orgaznizowanym przez I LO im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej. Karolina Borkowska i Rafał Stepulak bezbłędnie rozwiązali wszystkie zadania.

Uczniowie zwyciężyli w eliminacjach szkolnych i 27 lutego reprezentowali międzyrzeckie gimnazjum w etapie finałowym. Wzięło w nim udział 10 dwuosobowych zespołów, m.in. z Białej Podlaskiej, Terespola, Jelnicy i Rogoźnicy. Pierwsza część konkursu polegała na rozwiązaniu 6 zadań zamkniętych. W drugiej części drużyny rozwiązywały pięć zadań otwartych o zróżnicowanym stopniu trudności. Uczniowie „jedynki” zajęli I miejsce, nie popełniając żadnego błędu. W dowód uznania otrzymali puchar dyrektora I LO im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej oraz dyplomy, książki i drobne upominki. Dyrektor szkoły pogratulował młodzieży ogromnej wiedzy z „królowej nauk”.

Karolina Borkowska i Rafał Stepulak są także laureatami ogólnopolskiego konkursu OLIMPUS z fizyki, zaś Karolina jest finalistką konkursów przedmiotowych z fizyki i języka polskiego.

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp