KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

25 marca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim odbędzie się spektakl pt. „Separacja?” w reżyserii Przemysława Śliwy. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 17.00.

Spektakl jest opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, które przeżywszy ze sobą ćwierć wieku wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Joanna i Patryk wystawiają sobie rachunki za przeżyte razem lata. Zarzuty są śmieszne i banalne, ale wobec nie dających się okiełznać emocji, dają asumpt do podjęcia decyzji o separacji. Ich małżeńskie perypetie ukazują  wszystkie te problemy, z którymi na co dzień borykają się pary niekoniecznie z dużym stażem. Spotkanie z bohaterami sztuki pozwala spojrzeć na nie z dużym dystansem, a błyskotliwe dialogi i humor są gwarancją znakomitej zabawy.

Po spektaklu promocja najnowszej powieści Mariusza Marczyka „Przypadki męskiej nieśmiałości”. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie MOK i przed spektaklem ul. Warszawska 37.

Więcej w kategorii: Ogłoszenia

herb um