25 marca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim odbędzie się spektakl pt. „Separacja?” w reżyserii Przemysława Śliwy. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 17.00.

Spektakl jest opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, które przeżywszy ze sobą ćwierć wieku wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Joanna i Patryk wystawiają sobie rachunki za przeżyte razem lata. Zarzuty są śmieszne i banalne, ale wobec nie dających się okiełznać emocji, dają asumpt do podjęcia decyzji o separacji. Ich małżeńskie perypetie ukazują  wszystkie te problemy, z którymi na co dzień borykają się pary niekoniecznie z dużym stażem. Spotkanie z bohaterami sztuki pozwala spojrzeć na nie z dużym dystansem, a błyskotliwe dialogi i humor są gwarancją znakomitej zabawy.

Po spektaklu promocja najnowszej powieści Mariusza Marczyka „Przypadki męskiej nieśmiałości”. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie MOK i przed spektaklem ul. Warszawska 37.