KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

memorial

4 marca w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej. W ten sposób młodzi piłkarze z rocznika 2006 upamiętnili Faustyna Petruczenko, uznanego trenera, działacza sportowego i społecznego.

Turniej otworzył Arkadiusz Myszka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz dzieci patrona turnieju: Dariusz Petruczenko, Dorota Plewka i bratanek Leszek Petruczenko. W zawodach wzięło udział 8 zespołów, które grały systemem "każdy z każdym" po 10 minut. Zwyciężyła drużyna Orzeł Siemiatycze, która wygrała prawie wszystkie spotkania.

Międzyrzecki Huragan I zdobył trzecią lokatę, natomiast Huragan II wywalczył czwarte miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Szymon Stypułkowski (Orzeł), który otrzymał w nagrodę od Dariusza Petruczenko piłkę i dyplom. Najlepszym strzelcem został Jakub Piwowar (Huragan I), który strzelił aż 10 goli. Za najlepszego bramkarza uznano natomiast Bartosza Wieczorka (Huragan I). Zawodnicy otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy, długopisy, breloki, kalendarze, smycze i inne gadżety przekazane przez miasto Międzyrzec oraz firmę Millenium Leasing – Katarzyna Leszczyńska.

Honorowy patronat nad turniejem objął burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego.

Skład międzyrzeckich zespołów:

Huragan I: Bartosz Wieczorek, Kacper Roszkowski, Jakub Mróz, Jakub Piwowar, Igor Kotnarowski, Maciej Kiereczyński, Gabriel Sawczuk.

Huragan II: Jakub Pawłowski, Łukasz Moczulski, Bartosz Suśniak, Bartłomiej Rogulski, Maciej Kiryluk, Mikołaj Zaniewicz, Bartłomiej Chilicki, Adam Leszczyński, Karol Waszkiewicz.

Więcej w kategorii: Ogłoszenia

herb um