Uprzejmie zapraszam na posiedzenie XXX Sesji Rady Miasta Międzyrzec Podlaski, która odbędzie się dnia 10 marca 2017 r. o godz. 15. 00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Pocztowej 8.

Porządek obrad:

1. Otwarcie.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XXIX Sesji Rady Miasta.
  5. Interpelacje i zapytania.
  6. Odpowiedzi na zapytania zgłoszone przez mieszkańców.
  7.  Przyjęcie uchwał w sprawie:
    1. zmian w budżecie miasta Międzyrzec Podlaski na rok 2017,
    2. zmiany wieloletniej prognozy finansowej Miasta Międzyrzec Podlaski.
  8. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania zgłoszone przez Radnych.
  9. Wnioski Radnych, Burmistrza Miasta oraz przedstawicieli Urzędu Miasta.
  10. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Miasta