KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

W sobotę 18 marca w kościele św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim o godz. 17.00 odbędzie się msza żałobna oraz wyjątkowy koncert chorałów starocerkiewnych w wykonaniu chóru Sacrum.

W ten sposób, po raz kolejny Zakon Rycerski Ziemi Międzyrzeckiej upamiętni rocznicę śmierci Wielkiego Mistrza Zakonu, który 18 marca 1314 roku w Paryżu został spalony na stosie. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie spektakl jednego aktora - Memento Finis - Requiem dla Jakuba de Molay. Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Zbigniew Kot.

2017 03 18 Plakat Requiem www