wielkanoc

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Międzyrzecki Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w niedzielę 2 kwietnia na placu Jana Pawła II. Stoiska będzie można odwiedzać w godz. 10.00 – 15.00.

Organizatorzy zapraszają do udziału artystów, rzemieślników oraz twórców lokalnych i regionalnych produktów oraz sztuki ludowej prezentujących rękodzieło artystyczne, palmy, pisanki, stroiki wielkanocne i przysmaki świąteczne. Warunkiem bezpłatnego udziału w Jarmarku jest wypełnienie karty zgłoszenia dostępnej na stronie www.kultura.miedzyrzec.pl lub w sekretariacie MOK przy ul. Warszawskiej 37.