DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

wielkanoc

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Międzyrzecki Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w niedzielę 2 kwietnia na placu Jana Pawła II. Stoiska będzie można odwiedzać w godz. 10.00 – 15.00.

Organizatorzy zapraszają do udziału artystów, rzemieślników oraz twórców lokalnych i regionalnych produktów oraz sztuki ludowej prezentujących rękodzieło artystyczne, palmy, pisanki, stroiki wielkanocne i przysmaki świąteczne. Warunkiem bezpłatnego udziału w Jarmarku jest wypełnienie karty zgłoszenia dostępnej na stronie www.kultura.miedzyrzec.pl lub w sekretariacie MOK przy ul. Warszawskiej 37.