sms

Miasto Międzyrzec Podlaski wprowadza nową formę kontaktów  z mieszkańcami. Dzięki nowoczesnemu systemowi powiadamiania SMS, wszystkie istotne informacje szybko dotrą do osób, których ona dotyczy.

Usługa jest darmowa. Dzięki niej pełnoletni mieszkańcy będą mogli otrzymać SMS-y informujące o terminie wywozu śmieci, wydarzeniach sportowych i kulturalnych, awariach, zaległych opłatach, czy ważnych spotkaniach. - Chcemy maksymalnie wykorzystać wszystkie nośniki informacyjne. Nowa usługa z pewnością usprawni przepływ komunikacji między urzędem a petentami – mówi Zbigniew Kot, Burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego.

Zainteresowani taką formą pozyskiwania informacji mogą wypełnić deklarację i dostarczyć ją do sekretariatu urzędu. Można to zrobić także za pośrednictwem strony internetowej: www.wystawsmieci.pl