c p

Informujemy o możliwości bezpłatnego elektronicznego oznakowania (zaczipowania) psów w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Międzyrzec Podlaski w 2016 roku”.

Warunkiem udziału w akcji jest fakt zameldowania właściciela psa na terenie Międzyrzeca Podlaskiego oraz złożenie w sekretariacie Urzędu Miasta stosownego wniosku o wydanie skierowania na zabieg czipowania i uzyskanie skierowania na jego wykonanie.

Zabieg czipowania wykona lekarz weterynarii wskazany w skierowaniu.

Wnioski będą realizowane wg kolejności wpływu do wysokości funduszy zabezpieczonych w budżecie miasta.

Szczegółowe informacje oraz formularze wniosków można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta, ul. Pocztowa 8, pokój nr 13,  oraz na stronie internetowej www.miedzyrzec.pl w zakładce Ochrona Środowiska.